Bericht van het bestuur

terug naar overzicht

Zondag, 4 juli 2021

laatste update van het bestuur

Beste vissers van HSV Moordrecht,

Na maanden van stilte een update van het bestuur.

De activiteiten van de visclub hebben sinds het uitbreken van Corona/COVID19 noodgedwongen op een laag pitje gestaan. Gelukkig zijn de maatregelen nu versoepeld. Inmiddels is er weer een bestuursvergadering geweest waar we onder andere hebben gesproken over de de toekomst van de Vereniging. 
Alle bestuursleden waren het over eens dat we als vereniging moeten doorgaan en dat nu de tijd rijp is om te onderzoeken op welke manier. Het bestuur heeft er voor gekozen om zich op 12 juli hierover te laten informeren door Wietse van Alten, hij werkt bij Sportvisserij ZuidWest Nederland als belangenbehartiger regio West.

Het is de bedoeling dat we in september 2021 een Algemene Leden Vergadering uitschrijven zodat we jullie kunnen informeren.

Bestuursverkiezing. Erik Faas en Koos van Herk zijn aftredend en hebben aangegeven niet herkiesbaar te zijn. Peter Kuster is bereid om tot het bestuur toe te treden (dit geeft gelijk een vacature ledenadministratie)

Het zou dan mooi zijn als er in september een aantal leden uit de vereniging opstaan om het bestuur te komen versterken. 
Meld je aan !!!! rengervv@hetnet.nl

Daarnaast zijn we blij dat we kunnen meedelen dat we eind juli weer gaan starten met het wedstrijdvissen. Hoe en wanneer wordt via de site en de appgroep bekend gemaakt. 

Wat wel al bekend is, is het Karperkampioenschap van Moordrecht op 21 juli op het Mun te Appeltern.

Wijs iedereen op het nieuws op de site en hou deze de komende weken in de gaten

Met vriendelijke groeten,

Het bestuur.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies