3de comp.wedstrijd Oude Rijn Alphen a/d Rijn

terug naar overzicht

Zaterdag, 5 mei 2018

Onder prachtige weersomstandigheden hebben we vandaag in de Oude Rijn gevist.

Met een mooie opkomst van 15 man hadden we er zin in. Het water was wel aan de heldere kant, vaak geen goed teken. Dit bleek ook wel uit de vangsten, want die waren niet top, al heeft bijna iedereen een visje gevangen.

Onze Voorzitter René van Veen zelfs een hele beste, t.w. een brasem van 58 cm.

Winnaar vanmorgen was Kees v.d. Heuvel de zijn kantnr. 1 goed uitbuitte en tegen de baggerboot enkele platten en blieken wist te vangen, goed voor 5.120 gr. Op staartnr. 16 zat Erik Faas er vrij dicht achter met 4.800 gram, met 1 platte, de nodige blieken en baarzen + wat kleinere vis. Willem de Zwart complementeerde het podium met 3.800 gr, die hij met de feeder op de verdere afstand ving.